Rezydencja Bakamus jest obiektem nowym, wybudowanym w znakomitej lokalizacji przepięknego Sandomierza. Swoją przygodę z tym miastem warto rozpocząć od Rezydencji Bakamus - z okien obiektu rozciąga się wspaniała panorama na Stare Miasto, a spacer z Rezydencji do centrum miasta stanowi znakomitą okazję na podziwianie najpiękniejszych widoków Sandomierza.  

Historia

Kamień węgielny pod Rezydencję został wkopany we wrześniu 2010 roku. Budowa Rezydencji Bakamus trwała blisko trzy lata. 

Wiosną 2013 roku rozpoczęły się prace wykończeniowe. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowych standardów jakości, dlatego wszystkie pomieszczenia w Rezydencji Bakamus zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością, w oparciu o materiały najwyższej jakości.

Rezydencja Bakamus została oddana do użytkowania 10 lipca 2014 roku. Obiekt wykończony został w technologii green building - zastosowano materiały naturalne, takie jak: granit, marmur, łupek kamienny, drewno naturalne i sztukaterię metalową. Wszystko tworzyliśmy i projektowaliśmy z myślą o naszych przyszłych gościach.

Rezydencja Bakamus to przedsięwzięcie rodzinne, a jej nazwa powstała z pomysłu i inicjatywy wszystkich jej członków. Właścicielka Beata Brzozowska-Musiał i jej mąż Artur Musiał wraz z córką Agatą i synem Karolem do stworzenia nazwy postanowili użyć pierwszych liter swoich imion i nazwiska. Tak powstała Rezydencja Bakamus. 

Dziś

Rezydencja Bakamus podejmuje gości od lipca 2014 roku. Od tego czasu zawitało do nas wielu biznesmenów, turystów i sław - wszyscy oni docenili niezwykłą, rodzinną atmosferę panującą w obiekcie. Dbamy o to, żeby nasi goście czuli się swobodnie i komfortowo, każdy, kto odwiedzi Rezydencję Bakamus może mieć pewność, że poczuje się u nas jak w domu.

Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego pokoje w Rezydencji Bakamus urządzone są gustownie i elegancko, a użyte do dekoracji materiały są najwyższej jakości. 

Nocleg w Rezydencji Bakamus obejmuje również śniadania, które przygotowujemy ze najlepszych składników. Na stołach nasi goście znajdą mięsa i wędliny z tradycyjnych masarni, prawdziwy, wspaniały chleb w kilku rodzajach, przepyszne sery i warzywa - wszystko to, co najlepsze.

Rezydencja Bakamus dysponuje również wygodnym, firmowym autem do dyspozycji gości oraz małą wypożyczalnią rowerów w stylu retro. Przejażdżka rowerowa to znakomity sposób na zwiedzanie przepięknego Sandomierza.

Obiekt położony jest w odległości 10 minutowego spaceru od Starego Miasta.